Мануал Для Джуна Product Supervisor В It: На Що Звернути Увагу Початківцям Та Як Пройти Співбесіду

Тому, щоб посісти цю посаду, потрібно буде провести підготовчу роботу, дослідити компанію та отримати повне розуміння її продукту чи послуги. Product Manager повинен чітко розуміти цінність своєї пропозиції і причини, за якими користувачі повинні зробити покупку. Він пояснює, що хороший Product Manager — той, який має глибоку експертизу хоча б в одній сфері, цікавиться всіма трьома і може вільно спілкуватися з експертами кожної з цих галузей.

Product Manager в IT

Звичайно, product administration — складна наука, але ніхто не вимагає опанувати її за один день. Куди ж потім ростуть такі супергерої, як менеджери продуктів? Адже таке враження, що вони вже вміють і знають усе, що можна знати і вміти.

Кто Такой Product Supervisor В It И Сколько Ему Платят (а Главное — За Что)

Це фахівець, який працює з аналітикою, бюджетом та рекламними інструментами ключових соцмереж та месенджерів. За даними опитування Work.ua серед зареєстрованих шукачів з досвідом роботи продакт-менеджером. Підкреслити увагу до деталей і здатність до адаптації під час коригування на льоту, щоб підвищити відстаючу продуктивність, а також відданість прийняттю рішень на основі даних. Product Owner — напевне найрозповсюдженіший в Україні вид Product Management, де спеціаліст працює з тімою і стейкхолдерами і відповідає за роадмапу.

Це все відбивається на продукті — він втрачає цільність і вектор. Відповідальність — неадекватна, кількість обов’язків — непосильна для однієї людини. На двох стільцях https://wizardsdev.com/ сидіти можна, але не варто, срака боліти буде. Будь-який менеджер потрібний і важливий, якщо він — професіонал своєї справи і відмінно розбирається у певній індустрії.

Особливості Професії

Перед співбесідою запишіть усі мови програмування, які, на вашу думку, ви опанували, а також інші технічні переваги. Крім того, майте на увазі, що ваш інтерв’юер може мати не технічну освіту, тому будьте готові до цього. Середні/великі компанії — тут продакт часто відповідає за конкретний сегмент продукту і працює в команді з іншими продактами.

Product Manager в IT

Тест складається з 15 питань по одному балу, для проходження тесту необхідно набрати 8 балів. Продовжуючи, ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності. Також багато успішних представників професії пропонують всім, хто хоче освоїти професію, пройти курси. В середньому «Продакт-менеджер» в Україні заробляє грн. Також раджу серіал Silicon Valley, який, попри комічність, дуже близький до реалій, і фільм The Social Network. Найповнішу добірку ресурсів для Product Manager’а викладали у блозі Skillsetter.

Что Нужно Знать О Product Administration

Одним із поширених варіантів розвитку кар’єри може бути перехід від керівництва одним продуктом до управління напрямком. Таким чином, можна охопити всю лінійку компанії і зайняти С-Level позицію. Часте рішення для менеджера продукту — це свій бізнес.

У 2024-му році перехід у Product Management для багатьох фахівців стає логічною стадією кар’єрного росту. Все залежить від того, як організує цей процес емплоєр і що їм потрібно. Зазвичай попередньо рекрутер валідує бекграунд кандидата, потім кличуть на «technical» інтерв’ю, після якого можуть дати якусь домашку. Екстернал продакт — тебе аутстафом продають на якусь (швидше за все не малу) компанію, де спеціаліст працює як екстернал продакт. «На моєму досвіді це було від „аналітика на максималках“, до повного допуску до market research, person reserch і навіть залучення до бюджетингу, інвестмент процесів і т.

Робота продактом настільки цікава й різноманітна, що, часом, стає справою життя. На кожному етапі ви можете використовувати певні інструменти, щоб максимізувати свою вигоду й отримати більший прибуток. Керуючи цілями продукту, його ціною і маркетинговою активністю, можна підтримати продукт на стадії зростання, збільшити ROI в момент зрілості й уповільнити перехід до стагнації і падіння попиту. В управління продуктом люди приходять із project менеджерів, тімлідів, аналітиків, маркетологів і дизайнерів.

Ну і часто все залежить від специфіки продуктової роботи, тому тут нема silver bullet. Для цього потрібно правильно сформулювати цілі, визначити метрики та KPI, дедлайни для кожного етапу і результати, які очікується отримати після кожної ітерації. Якщо продукт використовується в першу чергу як рішення для внутрішньої роботи великої компанії і вирішенні бізнес-завдань, то product supervisor повинен приділяти особливу увагу підтримці клієнтів.

Підпишіться На Нашу Щотижневу Розсилку

Щодня ми можемо надсилати вам вакансії за запитом «Продакт-менеджер» на ел. Спробуйте пройти короткий тест для перевірки Product Mindset. Дайте відповідь на кілька питань, щоб дізнатися, наскільки розвинене ваше продуктове мислення.

Щоб перевірити, чи є у кандидата необхідний досвід для цієї ролі, менеджер з найму поставить запитання про роботу та розуміння практик управління продуктами. Тут краще продемонструвати цілісне розуміння своєї роботи та того, як ця робота сприяє досягненню загальних цілей компаній. Специфіка роботи залежить від бажання клієнта інволвити спеціаліста в свій продукт. Класичний product owner повинен мати сильні стратегічні скіли.

Product Manager в IT

У цьому випадку знанням маркетингу та продажів можна пожертвувати і замість цього більше заглибитися в тестування, аналітику і роботу з фінансовими показниками. Тому, щоб успіхом вивести своє рішення на ринок, product менеджеру потрібно знати UX (User Experience). Це означає, що в процесі створення продукту він повинен не просто описувати функціонал, а намагатися передати призначений для користувача досвід і внести до ТЗ всі аспекти взаємодії з системою.

Product Administration

Згадаймо картинку Мартіна Ерікссона (експерт з Product Management, — авт.ред.) «Хто такий Product Manager».

Тут на допомогу приходять A/B тести, usability-тестування, product demos і всілякі більш складні хитрощі. Після того як ви зібрали дані, підтвердили або спростували певну гіпотезу і внесли зміни у продукт, дослідження потрібно повторити. Якщо пощастить, у процесі тестування ви натрапите на призначені для користувача інсайти і зможете додати у проєкт нову креативну ідею. Product Manager вакансії Тобто, щоб бути продактом, треба вже десь мати за плечима або технічний бекграунд, або розуміння галузі чи ринку. Зазвичай в людей є щось одне, тому, як каже експерт, часто компанії, вирішуючи що їм важливіше, шукають собі кандидатів і вже в процесі довчають іншого. В продакти переходять з дуже багатьох професій, найчастіше з аналітики чи з проджект менеджменту.

  • Які риси розвивати і які знання варто підтягувати, залежить від типу вашого проєкту і ваших власних амбіцій та схильностей.
  • Також треба згадати інструменти аналітики, стратегії дослідження користувачів та інші тактики, що можна взяти на озброєння, щоб зрозуміти, як продукти сприймаються та використовуються.
  • Перед співбесідою запишіть усі мови програмування, які, на вашу думку, ви опанували, а також інші технічні переваги.
  • В продакти переходять з дуже багатьох професій, найчастіше з аналітики чи з проджект менеджменту.
  • Після цього продуктовий менеджер знову переключається на зовнішній світ — оцінка відгуків, удосконалення продукту, розробка нового або повна зупинка проекту.

У цьому вигляді опис стає людянішим і може передавати емоції та відчуття. Ви повинні вміти створювати сценарії роботи, workflow, працювати з mock-ups. Крім того, product manager повинен тісно співпрацювати з дизайнером, бізнес-аналітиком і системним архітектором. Саме професію продакт-менеджерів у вишах поки не викладають, але якщо ви закінчили бізнес-школу, факультет економіки або маркетингу, частиною знань, потрібних для роботи, ви вже володієте.


Posted

in

by

Tags:

Comments

ใส่ความเห็น

อีเมลของคุณจะไม่แสดงให้คนอื่นเห็น ช่องข้อมูลจำเป็นถูกทำเครื่องหมาย *